O nas

Nasza firma mieści się w Jedlinie Zdrój u podnóża gór Sowich, gdzie drewno od wieków używane było do budowy i wykończenia domów. Od pokoleń nasza rodzina zajmuje się obróbką drewna, co pozwoliło nam poznać jego naturę i sekrety. Nasz produkt jest efektem doświadczeń wielu lat pracy przynoszącej sukcesy.

 

Od ponad 26 lat zajmujemy się cyklinowaniem parkietów i usługami parkieciarkskimi, takimi jak na przykład: montaż podłóg, renowacja, lakierowanie, wklejanie ubytków, olejowanie, montaż listw lub bejcowanie. Jesteśmy z Jedliny Zdrój, działamy głównie na terenie Niemiec i na Dolnym Śląsku, w miastach takich jak: Wrocław, Wałbrzych, Świdnica, Strzegom, Kłodzko, Kamienna Góra lub Jelenia Góra.

 

Mamy doświadczenie i niezbędną wiedzę, którą wykorzystujemy przy produkcji naszej dębowej deski jedlinieckiej. To ponadczasowa deska, która nie podlega żadnej modzie. Można z niej korzystać przez dziesięciolecia — nawet przy intensywnym użytkowaniu, jest bardzo trwała i ekonomiczna. Co więcej, nadaje się do wszystkich pomieszczeń. Dzięki jej kolorom można dokonać indywidualnej aranżacji każdego wnętrza. Wykonujemy ją z naturalnego surowca, obrabiamy na nowoczesnych maszynach i wykańczamy ręcznie.

 

W ofercie mamy także specjalistyczne preparaty, takie jak: lakiery, oleje lub kleje. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty i do kontaktu. Skorzystaj z naszej propozycji i nie martw się o swoje podłogi przez długie lata.

Korzystałeś z naszych usług? Oceń Nas.