Parkiety Ryszard Papiernik 
ul. Moniuszki 12
58-330 Jedlina Zdrój
tel. 74 880 55 15 tel. kom. 695 304 180

email: parkietyjedlina@parkietyjeou.nazwa.pl

Polityka cookies

Usługi parkieciarskie: cyklinowanie, renowacja, układanie parkietu

hebanet@onet.pl

535 550 561

 

Usługi Parkieciarskie oraz Cyklinowanie Wałbrzych i okolice!

 

Jesteśmy firmą, która od niemalże 30 lat gwarantuje profesjonalne cyklinowanie parkietu oraz wykonanie prac z zakresu szeroko rozumianych usług parkieciarskich. Swoją działalność prowadzimy na terenie Niemiec i Dolnego Śląska, w tym przede wszystkim w miastach takich jak Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Nowa Ruda, Wrocław, Strzegom, Świdnica czy Wałbrzych. Zapewniamy bezpłatny dojazd wraz z doradztwem u Klienta. Dzięki obeznaniu z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i wydajnym sprzętem (np. bezpyłowe maszyny renomowanej firmy LAGLER) nasi specjaliści na co dzień realizują zlecenia dotyczące renowacji podłóg, wklejania ubytków, lakierowania, bejcowania, olejowania czy montażu listew przypodłogowych. Dodatkowo w ofercie dysponujemy specjalistycznymi preparatami – między innymi lakierami, olejami oraz klejami. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone i solidne rozwiązania, które pozwalają na korzystanie z podłóg przez długie lata.

 

 

Usługi Parkieciarskie Cyklinowanie - Cennik

Poniżej prezentujemy orientacyjny cennik usług parkieciarskich. Umożliwiamy niewielkie negocjacje kosztów tzw. robocizny.

 

Układanie podłóg: 30-50 zł/m2

Cyklinowanie nowej podłogi: 30-50zł/m2

Renowacja starej podłogi: 40-60zł/m2

Zdzieranie farby: 15 zł/m2

Montaż listw przypodłogowych: 8-20 zł/m2

Bejcowanie: 25 zł/m2

 

Podane ceny są cenami netto i nie jest wliczona chemia do parkietów

 

Więcej informacji dotyczących terminów, szczegółowych cen czy realizowanych czynności dotyczących usług parkieciarskich, w tym cyklinowania, udzielamy pod numerem telefonu 535-550-561.

 

Zapraszam do współpracy wszystkie osoby mieszkające w okolicach Kamiennej Góry, Kłodzka, Wrocławia, Strzegomia, NowejRudy, Świdnicy, JeleniejGóry, Wałbrzycha i wszystkich innych miejscowości na terenie Dolnego Śląska.

Oceń Nas