Cyklinowanie – usługi w Strzegomiu

Cyklinowanie to zabieg pielęgnacyjny przeprowadzany na powierzchni drewna. Ma on za zadanie usunąć zniszczone powłoki malarskie, lakiernicze i niewielką warstwę drewna. Cyklinowanie wykonuje się z wykorzystaniem papieru ściernego o różnej ziarnistości. To usługa realizowana przez specjalistów, z użyciem specjalnych cykliniarek.

Przeprowadzamy cyklinowanie w Strzegomiu i okolicznych miejscowościach. Oferujemy naszym klientom szybkość i wysoką jakość wykonanych prac. Stosujemy profesjonalny sprzęt, który pozwala na sprawne wyrównanie nawet bardzo dużej powierzchni podłogi.

Cyklinowanie niesie za sobą wiele korzyści. Jego regularne przeprowadzanie pozwala na:

 

  • poprawienie wyglądu podłogi drewnianej,
  • wyrównanie powierzchni przed pokryciem jej nową warstwą farby lub lakieru,
  • poprawienie wytrzymałości podłogi na czynniki zewnętrzne.

 

Cyklinowanie należy przeprowadzać także wtedy, gdy na drewnie nie widać dużych uszkodzeń mechanicznych, ale od ostatniego zabiegu pielęgnacyjnego minęło co najmniej kilka lat.

Oferujemy cyklinowanie i wiele innych usług parkieciarskich. Wiemy, jak obchodzić się zarówno z egzotycznymi, jak i lokalnymi gatunkami drewna. Odpowiednio przygotowujemy powierzchnię podłogi do cyklinowania, usuwając zabrudzenia i listwy przypodłogowe. Z naszych usług korzystają nawet ci klienci, którzy posiadają duże rezydencje, o setkach metrów kwadratowych pokrytych naturalnym drewnem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Z chęcią przedstawimy dodatkowe informacje, w tym cennik, i odpowiemy na nurtujące Cię pytania. Działamy głównie na południu Polski, docierając do klientów z różnych miejscowości.