Cyklinowanie

Cyklinowanie podłógJelenia Góra, Nowa Ruda, Kłodzko, Świdnica, Wałbrzych

 

Od niemal 30 lat nasza firma zajmuje się wszystkim, co związane z drewnem. Oprócz usług parkieciarskich trudnimy się także produkcją dębowej deski jedlinieckiej. Dzięki temu śmiało możemy stwierdzić, że o drewnie wiemy wszystko. Zdajemy sobie również sprawę, jak istotne jest cyklinowanie podłóg wymagających odświeżenia. Opierając się na zdobytej wiedzy i doświadczeniu, proponujemy usługę cyklinowania parkietów, którą wykonujemy z użyciem najnowocześniejszego sprzętu.

Dobrze położony parkiet to niezwykle solidna konstrukcja. Jednak w trakcie codziennego użytkowania zużywa się jej wierzchnia warstwa, przez co jej drewniane klepki narażone są na zniszczenie. Warto temu zapobiec wykonując cyklinowanie, podczas którego najpierw szlifujemy parkiet, następnie uzupełniamy ewentualne ubytki oraz polerujemy powierzchnię, by na zakończenie pokryć ją świeżą warstwą lakieru. Po poprawnie wykonanej usłudze cyklinowania Twoja podłoga będzie wyglądać jak nowa.

Działamy na terenie Niemiec, jak również Dolnego Śląska. Zasięg naszych usług obejmuje między innymi Jelenią Górę, Kamienną Górę, Nową Rudę, Kłodzko, Świdnicę, Wałbrzych, Żarów i Strzegom. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.